Zestaw startowy pieluch wielorazowych

  Chcesz pieluszkować naturalnie – nie wiesz, czy dasz sobie z tym radę, co będzie Ci potrzebne?

  Jeśli nie jesteś w 100% zdecydowana, czy chcesz używać pieluch wielorazowych dla Twojego dziecka ?

  Obawiasz się, że to zbyt pracochłonne i wymagające, możesz wypróbować na początek

  zestaw testowy pieluch wielorazowych, który składa się z otulacza,  pieluszki bawełnianej i bibułki biodegradowalnej.

  Natomiast  zestaw startowy pieluch wielorazowych  jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem w stosowaniu pieluch wielorazowych.

  Pieluszki wielorazowe to  zdrowe, ekologiczne, tanie i wygodne rozwiązanie dla rodziców dbających nie tylko o skórę swojego dziecka, ale i o środowisko.
  Pieluchy jednorazowe są nasączane wieloma substancjami chemicznymi, których oddziaływanie na skórę maluszka nie może być obojętne.

  Używając pieluch wielorazowych zapewniasz swojemu dziecku kontakt tylko z naturalnymi materiałami, żadnej chemii, czy plastiku. Organiczna bawełna daje Ci dodatkową certyfikowaną gwarancję eliminacji pestycydów i nawozów sztucznych w materiale. Wielorazowe pieluchy nie zawierają dioksyn – czyli  substancji rakotwórczych! Nie zawierają poliakrylanów – substancji chłonnej, która ma 100 krotną absorbcję, przyczyniającą się do reakcji alergicznych.

   

  A  dodatkowo używając  bibułek biodegradowalnych,  możemy  naturalnie  pozbyć się grubszych zawartości z pieluchy, po prostu wyrzucamy je razem z bibułką do toalety i po kłopocie.

  Kupka ląduje w kanalizacji, a nie na wysypiskach śmieci, gdzie razem z dioksynami, bakteriami coli i wirusami, zatruwa Ziemię przez kolejnych 500 lat.

   

   

  Twoje dziecko i będzie wymagało przewinięcia około 6000 razy  i spędzi średnio 25 000 godzin w pieluszkach. To jakie wybierzesz pieluszki będzie miało wpływ na jego zdrowie, komfort, środowisko i Twoje finanse.

  Codzienne używanie pieluch jednorazowych może doprowadzić do alergii u dziecka. Pieluszki jednorazowe nie oddychają, co oznacza, że skóra twojego dziecka cały dzień jest odcięta od powietrza. W lecie  przegrzewają pupy dzieci. Szczególnie jest to niezdrowe dla chłopców. Dlatego warto wprowadzić pieluchy wielorazowe, które są  wykonane  z materiałów oddychających i przewiewnych.

  Jeśli zdecydujesz się na pieluszkowanie naturalne, na cały okres pieluchowania będą Ci potrzebne pieluszki w ilości   od 15-25 szt. zależności od tego jak często planujesz prać, a używając systemu dwu-częściowego tj. pieluszka + otulacz, potrzebne są 3-4 otulacze,  jako że te prane są co 3-5 przewinięcia  lub kiedy są  zmoczone.

   

  Jeśli nie jesteś pewna, czy wytrwasz w postanowieniu używania pieluch wielorazowych przez cały okres pieluchowania,  to dobre jest rozwiązanie angielskiej firmy Bambino Mio, która przygotowała zestawy w 4 rozmiarach:

  – od urodzenia do 5 kg ,
  – od 5 do 7 kg,
  – od 7 do 9 kg,
  – od 9 do 12 kg.

  W każdym zestawie są 3 otulacze i 12 pieluch.

   

  Zestaw startowy pieluch wielorazowych pozwoli Ci wypróbować naturalne pieluchowanie,  może okazać się cenny w podejmowaniu bardziej świadomej decyzji.

  Za naturalnym pieluszkowaniem  przemawia również fakt, że dziecko szybciej uczy się korzystania z nocnika.

   

   

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Pieluchy wielorazowe AIO czyli wszystko w jednym

    Śmiało można powiedzieć, że to taki wielorazowy Eko pampers, jest prosty w użyciu jak tradycyjna jednorazówka, tyle, że można...

  Zamknij