Żel antybakteryjny do rąk

   

  Lubisz czuć świeżość na rękach, miej zawsze go przy sobie.

  Szczególnie w okresie letnim, kiedy zbliża się czas upałów,  wakacji, wyjazdów,  bakterie mają spore pole do popisu, dlatego właśnie teraz  utrzymanie higieny jest jeszcze ważniejsze.

  Żel antybakteryjny to produkt, który pozwala na umycie dłoni bez użycia wody.

   

   

  Rewelacyjnie sprawdza się, gdy jesteśmy poza domem,  w każdej chwili możemy sobie nim umyć i odświeżyć dłonie, niszcząc przy tym zarazki. Gdy znajdujemy się w  sytuacjach, gdzie jesteśmy pozbawieni wody, a musimy umyć i odkazić szybko ręce, taki żel  jest niezastąpiony.

  Dodatkowo  świetnie chłodzi,  nawilża i dezynfekuje dłonie pozostawiając czyste i nawilżone.  Żel antybakteryjny do  rąk to prosta i skuteczna metoda  ułatwiająca utrzymanie higieny skóry rąk w trudnych warunkach.

  Dzięki zawartości substancji bakteriobójczej zabija prawie 100 % * bakterii takich jak : E. coli (pałeczki okrężnicy), S. aureus (gronkowca złocistego) oraz wiele innych groźnych bakterii tlenowych i wirusów.

  Jest w  formie żelu, jednak po umieszczeniu na dłoni zamienia się w ciecz, która szybko wysycha. Nie pozostawia uczucia mokrych rąk, działa absolutnie szybko!

   

  To również  świetna pomoc  przy opiece nad małym dzieckiem, nie zastąpi nam mycia rąk, ale  jest przydatny np.  przed i po zmianie pieluszki, bez konieczności stosowania wody i mydła. Takim sprawdzonym żelem jest MIOGEL, Angielskiej firmy Bambino Mio, wyprodukowany ze składników roślinnych,  klinicznie udowodniony, że zabija 99,9% bakterii.

  Dłonie po jego użyciu nie kleją się. Bardzo szybko wchłania się i nie powoduje podrażnień. Szybko oczyszcza dłonie z bakterii, które są wszędzie. Jego zaletą jest też szybka i wygodna aplikacja.  Każda mama powinna pamiętać, że prawidłowa higiena rąk zmniejsza ryzyko wielu chorób i zakażeń nie tylko u dzieci.

   Jest idealnym produktem na wyjazdy, np. komunikacją miejską z której korzysta ogromna ilość osób, co niestety  wiąże się z bardzo dużą ilością bakterii. Na spacerze z dzieckiem, czy wycieczka samochodowa, gdzie nie ma możliwości skorzystania z mydła i wody, ten produkt to prawdziwy wynalazek.

  komfortowy spacer

   

  Konsystencja  żelu sprawia, że preparat bardzo łatwo rozprowadza się, wchłania i jednocześnie usuwa widoczny brud .

  Żel, mimo że zamknięty w malutkim opakowaniu jest bardzo wydajny.

  Jedna aplikacja  idealnie pokrywa całe dłonie. Na pewno użycie takiego specyfiku zapewnia komfort psychiczny i świadomość tego, że mamy czyste ręce.

  Żel antybakteryjny do rąk sprawdzi się zarówno w podróży , na spacerze jak w domu np. po zwykłych czynnościach higienicznych, wizyta w toalecie, czy zmiana pieluszki u niemowlaka czujemy się bezpieczniej. A wygodne, małe opakowanie zmieści się w każdej torebce, kosmetyczce, w małej kieszonce dziecka i w ciasnym schowku

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Jaki wybrać podgrzewacz do butelek

    Podgrzewacz do butelek to jeden z przedmiotów, który powinien znaleźć się w wyprawce dla noworodka. Czy mleko jest wystarczająco...

  Zamknij