najlepsze pieluszki wielorazowe

Jakie pieluchy dla niemowlaka

Zbliża się termin porodu, kompletujemy wyprawkę dla niemowlaka i stajemy bezradnie przed sklepową półką z pytaniem:  jakie pieluchy dla niemowlaka kupić?   jaki rozmiar? jakiej marki? ile?

Najważniejsze pytanie to, czy decydujemy się na jednorazówki, czy pieluchy wielorazowe. Pieluchy jednorazowe, są bardzo wygodne, ale czy zdrowe i ekonomiczne?

Czytaj dalej →

pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , . 0

Pieluchy wielorazowe aio

 

To wejście w nowy świat pieluchowania i zmiana nastawienia rodzica, a także  nowa jakość dla dziecka.

Producenci pieluch prześcigają się w pomysłach jak wspomóc młodych niedoświadczonych rodziców w przewijaniu niemowlaków.

Stworzono pieluchy nowej generacji,  banalnie proste w użyciu a największą ich zaletą jest to, że są naturalne, zdrowe i ekonomiczne.

 

Czytaj dalej →

pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , . 0

Pieluchy wielorazowe – rodzaje

Pielucha wielorazowa – wszystko w jednym  system AIO i SIO  swoim kształtem  i sposobem zakładania przypominają pieluchy jednorazowe, więc nie ma problemu z ich zakładaniem. Dzięki napom z przodu pieluszki, można idealnie dopasować rozmiar  do dziecka. Unikalny system kieszeni umożliwia łatwe wysunięcie pieluszki do prania i szybsze suszenie.

Czytaj dalej →

Inne, pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , , . 0

Wybieramy pieluszki wielorazowe

Nie takie pieluszki wielorazowe straszne, jak je malują!

Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej znane i lubiane. Na szczęście, pieluszka z materiału XXI wieku to już nie tylko flanela, czy tetra, ale wygodny i zdrowy produkt  dla dziecka, rodzica i środowiska.

Co wybrać? czym się kierować?  tak naprawdę nie jest to takie trudne, wystarczy kilka informacji, aby zdecydować  co będzie  najlepsze i najbardziej funkcjonalne.

Czytaj dalej →

pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , , , . 0

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Specjalny rabat

Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

Kupon rabatowy 15 zł

Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

Imię: *
Email: *