najlepsze pieluszki wielorazowe

  Jakie pieluchy dla niemowlaka

  Zbliża się termin porodu, kompletujemy wyprawkę dla niemowlaka i stajemy bezradnie przed sklepową półką z pytaniem:  jakie pieluchy dla niemowlaka kupić?   jaki rozmiar? jakiej marki? ile?

  Najważniejsze pytanie to, czy decydujemy się na jednorazówki, czy pieluchy wielorazowe. Pieluchy jednorazowe, są bardzo wygodne, ale czy zdrowe i ekonomiczne?

  Czytaj dalej →

  pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , . 0

  Pieluchy wielorazowe aio

   

  To wejście w nowy świat pieluchowania i zmiana nastawienia rodzica, a także  nowa jakość dla dziecka.

  Producenci pieluch prześcigają się w pomysłach jak wspomóc młodych niedoświadczonych rodziców w przewijaniu niemowlaków.

  Stworzono pieluchy nowej generacji,  banalnie proste w użyciu a największą ich zaletą jest to, że są naturalne, zdrowe i ekonomiczne.

   

  Czytaj dalej →

  pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , . 0

  Pieluchy wielorazowe – rodzaje

  Pielucha wielorazowa – wszystko w jednym  system AIO i SIO  swoim kształtem  i sposobem zakładania przypominają pieluchy jednorazowe, więc nie ma problemu z ich zakładaniem. Dzięki napom z przodu pieluszki, można idealnie dopasować rozmiar  do dziecka. Unikalny system kieszeni umożliwia łatwe wysunięcie pieluszki do prania i szybsze suszenie.

  Czytaj dalej →

  Inne, pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , , . 0

  Wybieramy pieluszki wielorazowe

  Nie takie pieluszki wielorazowe straszne, jak je malują!

  Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej znane i lubiane. Na szczęście, pieluszka z materiału XXI wieku to już nie tylko flanela, czy tetra, ale wygodny i zdrowy produkt  dla dziecka, rodzica i środowiska.

  Co wybrać? czym się kierować?  tak naprawdę nie jest to takie trudne, wystarczy kilka informacji, aby zdecydować  co będzie  najlepsze i najbardziej funkcjonalne.

  Czytaj dalej →

  pieluchy wielorazowe  Tematy: , , , , , . 0

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *