Stripping pieluch wielorazowych

strippiing pieluch wielorazowychPranie pieluch wielorazowych to dzisiaj bardzo proste zajęcie.

Dzisiejsze proszki mają działanie bakteriobójcze  i przeciwbakteryjne, oczyszczają i odświeżają pieluszki  podczas prania, bez potrzeby namaczania przed praniem, nie trzeba ich gotować.

Jednak pieluszki  wielorazowe jak i inne wkładki, po dłuższym używaniu, nie pachną zbyt przyjemnie i gromadzą resztki proszku.

Największą tendencję gromadzenia mają wkładki z mikrofibry.

Stają się twarde i szorstkie, co oznacza to, że w tkaninie pojawiły się złogi ze środka piorącego, które trzeba usunąć.

Stripping pieluch wielorazowych, czyli głębokie oczyszczanie pieluszek nie tylko  poprawi  ich chłonność, ale również zlikwiduje zapach.

pieluchy wielorazowe

Co zrobić aby wkładki i   pieluszki wielorazowe, znowu stały się miękkie i chłonne?

Najlepiej użyć specjalnych produktów do tego przeznaczonych np. dodatku antybakteryjnego MIOFRESH Angielskiej firmy BAMBINO MIO, który również wspomaga usuwanie uciążliwych plam, dezynfekuje, sanityzuje, czyli głęboko oczyszcza pieluszki, wystarczy systematycznie do każdego prania dodać 1 miarkę dodatku.

opis dodatku antybakteryjnego

Jeśli mimo wszystko pieluszki źle pachną, są mniej chłonne i sztywniejsze, warto raz na 3-4 m-ce  moczyć pieluszki w ciepłym roztworze miofresh Bambino Mio  przez co najmniej 2 godziny (30 ml miofresh na każde 5 litrów wody).

Unikalny, dodatek antybakteryjny MIOFRESH do proszku do prania sanityzujący zapewni bezpieczeństwo i skuteczność nawet w niskiej temperaturze.

Można  też spróbować domowego sposobu oczyszczania pieluszek:

pieluszki wielorazoweNależy wyprać  pieluszki tak, jak zwykle. Po praniu nie trzeba ich suszyć, można od razu zacząć oczyszczenie.

Włóż do pralki wkłady i pieluszki –  bez żadnych detergentów!   nastaw  pranie na 60 stopni. Podczas prania  w wodzie powinna się  pojawić się mydlana piana. Oznacza to, że wypłukuje się z nich proszek. Dla większej pewności warto zrobić to dwa razy, tak aby piana znikła.

Następnie wykonaj takie samo pranie, dodając do niego 4 łyżki kwasku cytrynowego lub około 70 ml octu. Kwasek cytrynowy, czy ocet w naturalny sposób pomaga usunąć resztki mydła z tkaniny,  zapobiega żółknięciu materiału, zmiękcza go a nawet niszczy pleśń.

Stripping pieluch wielorazowych głębokie pranie znakomicie wspomaga  pieluszki i wkłady, jednak nie należy tego robić z otulaczami, wysoka temperatura może uszkodzić warstwę laminatu.

pieluchy wielorazowe

 

 

 

 

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl

  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Pieluchy wielorazowe

  W ostatnich latach pieluchy  wielorazowe są coraz bardziej popularne,  jednak nadal wielu rodzicom na  to hasło, cierpnie skóra. Jednak dzisiejsze...

  Zamknij