Prezent dla roczniaka

  Co zrobić, czym się kierować, aby nasz prezent był trafiony? Wybierając się na pierwsze urodzinki  musimy wziąć pod uwagę, że roczne dziecko już wie czego chce. Są prezenty dla chłopca, dla dziewczynki i takie, które nadają się dla jednych i drugich.  Należy przyjrzeć się, dziecku, czym interesuje się najbardziej, np. nie każdy chłopiec musi interesować się tylko samochodami, a dziewczynka lalkami.

  Jest wiele zabawek, wydających odgłosy, grających, edukacyjnych, jeżdżących. Przede wszystkim powinny być dostosowane do wieku i zgodne z etapem rozwojowym dziecka. Podarowanie zbyt zaawansowanej zabawki nie jest dobrym pomysłem może wywołać frustrację malucha. Już od drugiego półrocza niemowlę aktywnie poznaje różne przedmioty, wzrasta zainteresowanie, kolorami, dźwiękami, kształtami, czy strukturami materiałowymi, dziecko rozwija zdolności manualne, tak więc doskonale sprawdzą się zabawki do układania, sortowania i budowania jak klocki, wieże czy sortery. Dzięki dużym rozmiarom maluch łatwo je uchwyci.  Niektóre dzieci, nie tolerują bardzo głośnych zabawek, należy wziąć to pod uwagę.  Najważniejsze aby zabawka była bezpieczna i posiadała odpowiednie oznaczenia.

  Jeśli dziecko, jest dosłownie zasypane zabawkami, doskonały prezent dla roczniaka będzie podarowanie muNocnik zestawu treningowego –  nocnik z naklejkami + majteczki treningowe.

  Za każde pomyślne korzystanie z nocnika maluch jest nagradzany nalepką, którą sam może nakleić na nocnik.

  Dodatkowo bardzo pomocne przy przyuczaniu do korzystania z nocnika są majtki treningowe. Dostając w prezencie takie majtki dziecko będzie miało poczucie, że jest już dostatecznie duże i nie potrzebuje już pieluszek, (oczywiście jeśli jest już gotowe do odpieluchowania).  W przeciwieństwie do pieluszek, dziecko może samo zdejmować i ubierać majtki, dzięki temu będzie się czuło bardziej dorosłe. Warto używać majtek treningowych, które  zabezpieczają ubranie, skarpetki, buty, przed wpadkami. Dają odczucie wilgoci, przez co dziecko szybciej nabiera świadomości, że zrobiło siusiu. Poprzez taki prezent dla roczniaka można zacząć odpieluchowanie naszego maluszka, co będzie z korzyścią dla dziecka i rodzica.

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Pieluchy wielorazowe – rodzaje

  Pielucha wielorazowa – wszystko w jednym  system AIO i SIO  swoim kształtem  i sposobem zakładania przypominają pieluchy jednorazowe, więc nie...

  Zamknij