Prezent dla małego dziecka

Nie masz pomysłu na prezent dla małego  dziecka, które ” wszystko ma”?

Czas ucieka, Mikołaj tuż tuż,  a ty nadal zachodzisz w głowę jakie prezenty  kupić  nie tylko swoim dzieciom, ale  też dzieciom przyjaciół , czy w rodzinie?

Robienie prezentów dla najmłodszych to prawdziwe wyzwanie. Maluchy nie potrafią  jeszcze powiedzieć, co ich interesuje, i nie każdy z nas wie, czego tak naprawdę potrzeba małemu dziecku.

Nie znaczy to, że nie należy się starać, wybierając upominek dla niemowlaka, rocznego dziecka czy dwulatka. Wręcz przeciwnie, kupując właściwy prezent, przyczynisz się do prawidłowego rozwoju bobasa.

Jaka jest zatem idealna zabawka dla małego dziecka?

Taka, który zachęci go do kreatywnych zabaw rozwijających jego  motorykę, wyobraźnię, oraz percepcję.

Lamaze małpka

Dziecko w tym wieku jest też bardzo związane z rodzicami, warto więc wybrać takie akcesoria, zabawki czy gry dla małych dzieci, które zaangażują całą rodzinę do wspólnej zabawy.

Dla maluszków i  tych nieco starszych  znakomicie sprawdzają się zabawki terapeutyczne, które nie są przeznaczone tylko dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. To zabawki propagujące zdrowie i harmonijny rozwój!

Rozwijają pod kątem różnych umiejętności i zmysłów, również  u dzieci prawidłowo rozwijających się, wzmacniają nabyte już umiejętności i przyspieszają rozwój nowych zdolności.

Zabawki terapeutyczne dostarczają wielu pozytywnych wrażeń, wzmacniają koncentrację uwagi, poprawiają  zdolności poznawcze i motoryczne,  mogą być używane przez każde dziecko.

Rodzice, którzy podążają za potrzebami rozwojowymi swojego dziecka często wybiorą dla swoich dzieci  właśnie zabawki terapeutyczne, czy edukacyjne.

Prezent dla małego dziecka, jak i dla starszego, powinien nie tylko dawać radość, dobrą zabawę, ale  też chronić przed nudą. Powinien  również uczyć i rozwijać zdolności oraz umiejętności.

Aby dziecko było szczęśliwe z otrzymanego prezentu, podarek powinien  być odpowiednio dobrany do wieku dziecka i jego umiejętności.

 

 

 

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , , , .

  Jedna odpowiedź do Prezent dla małego dziecka

  1. Kwitnąca 18 stycznia 2015 w 18:30 #

   Z takich prezentów, których często nie ma maluch, który wszystko ma, to np. termoforki albo coś na okłady suche:) To się przydaje, ale nie jest takie typowo wyprawkowe (my mamy np. pingo i mr b). Myślę, że też z przydatnych rzeczy raczej zawsze przyda się otulacz np. bambusowy, albo dobry gryzak czy gryzakośliniak:) Dobre są takie prezenty, o wiele lepsze niż zwykłe maskotki:) pozdrawiam!

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl

  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Zabawki dla dziewczynek i chłopców

  Będąc w sklepie z zabawkami widzimy działy dla chłopców i dziewczynek. Dla dziewczynek rzuca się w oczy kolor różowy, akcesoria...

  Zamknij