wiadomości

Co czuje dziecko w brzuchu mamy?

Co czuje dziecko w brzuchu mamy?Na wychowanie i funkcjonowanie w  świecie naszego dziecka  mamy wpływ już  od jego poczęcia.  Dlatego warto zapoznać się  z tym co czuje dziecko w brzuchu mamy. Pomoże nam w tym nauka zwana psychologią prenatalną.

W językach chińskim i japońskim słowo „łono” oznacza „pałac dziecka”. Co możesz zrobić, aby dziecko czuło się w twoim brzuchu jak w pałacu?

Czytaj dalej →

wiadomości  Tematy: , , , , . 0

Wychowanie dziecka od niemowlaka do przedszkolaka

Kiedy dziecko z niemowlaka staje się już małym człowiekiem, do jego rodziców  dociera myśl, że muszą zadbać o jego dobre  wychowanie. Uświadamiamy sobie  jak wielki ciąży na nas obowiązek.

Wiele pytań kłębi się w głowie młodego rodzica, który chce dla swojego najukochańszego dziecka wszystkiego co najlepsze, oby tylko nie przesadzić  z dobrocią i nadopiekuńczością.

Jak wychowywać dziecko, by od początku kształtować dobre nawyki, rozwijać jego kreatywność, zdolność samodzielnego myślenia.

Jak rozwijać i pielęgnować miłość małżeńską mimo stresów i wyzwań związanych z wychowywaniem małego dziecka. Każdy dzień przynosi nowe sytuacje, w których musimy oprócz zapewnienia opieki iść w stronę dobrego wychowywania.

Wychowanie dziecka od niemowlaka do przedszkolaka. Kilka podstawowych wskazówek dla rodziców, którzy chcą wychować dobre i mądre dzieci a nie dać się zwariować.

Czytaj dalej →

Inne, wiadomości  Tematy: , , . 0

Gdy dziecko jest zazdrosne o młodsze rodzeństwo

rodzeństwoNarodziny kolejnego dziecka to ważne wydarzenie w rodzinie, pełne radości, którym powinna cieszyć się cała rodzina.

Jednak nie zawsze starsze rodzeństwo reaguje na młodszą siostrę czy brata tak entuzjastycznie, jak byśmy się tego pragnęli.

Zazdrość o rodzeństwo uwidacznia  się szczególnie w momencie narodzin drugiego dziecka. Zadajemy sobie pytanie, co się stało,  przecież  nasze dziecko tak bardzo się cieszyło, że już nie długo będzie miało braciszka, czy siostrę.

Czytaj dalej →

wiadomości  Tematy: , , . 0

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Specjalny rabat

Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

Kupon rabatowy 15 zł

Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

Imię: *
Email: *