basen

  Jakie pieluchy wybrać na wakacje

  pieluchy do plywania wielorazowe

  Lato, plaża, woda, wakacje.
  Czekamy cały rok na ten moment, aby spędzić z naszym dzieckiem niezapomniane chwile  na wakacjach.
  To najpiękniejsze wspomnienia z pierwszych lat naszego malucha, jak odkrywa nowe rzeczy: bawi się w piasku, pluska w wodzie,  a jego szczęście jest nie do opisania.
  Sama pamiętam, jak mój już 18 letni syn po raz pierwszy stawiał pierwsze kroki na rozgrzanym piasku i próbował wejść do wody. To są tylko nasze chwile z dzieckiem, zapamiętane na całe życie.

  Ale mamy jeden problem, nasze dziecko potrzebuje jeszcze pieluszki, niezależnie od wieku, czy ma kilka miesięcy, czy 3 latka. Dzieci bardzo różnie odzwyczajają sie od pieluchy to nie  jest nic nie normalnego.
  Jakie pieluchy wybrać na wakacje.

  Czytaj dalej →

  basen, pieluchy na basen  Tematy: , , , , , . 1

  Pieluchy do wody

  jakie pieluchy do wody

  Dziecko, powinno bardzo dużo czasu spędzać z rodzicami, może wspólne wyjście na basem, okaże się super relaksem, dla całej rodziny.

  Na basen można zabrać już 2-miesięczne niemowlę, które jest zdrowe, dobrze się rozwija i pewnie unosi oraz trzyma główkę

  Pływanie znakomicie wycisza i relaksuje, wzmacnia mięśnie i rozwija koordynację ruchową, oraz dostarcza dziecku masę frajdy. Pluskanie się w wodzie  pozytywnie wpływa na rozwój emocjonalny niemowlaka. Staje się on bardziej pewny siebie i odważny.

  Czytaj dalej →

  basen, pieluchy na basen  Tematy: , , , . 0

  Korzyści z wielorazowych pieluch do pływania dla niemowląt

  majtki kąpielowe dla małych dzieciPływanie to doskonały sposób na spędzanie czasu z dzieckiem, dotyczy to nie tylko przedszkolaków, ale przede wszystkim niemowląt, które  uwielbiają pluskać się w wodzie, w końcu przez 9 miesięcy były otoczone wodami płodowymi.

  Jednak w przypadku najmłodszych na basenach jest wymóg używania pieluszek do pływania.

  Ale jakie wybrać i jakie mamy korzyści  z wielorazowych pieluch do pływania dla niemowląt ?

  Czytaj dalej →

  basen, pieluchy na basen  Tematy: , , , . 0

  Niemowlak na basenie

   

  Przez dziewięć miesięcy życia płodowego woda była naturalnym  środowiskiem dla niemowlaka. Kontakt z wodą jest dla niego przyjemnością i nie zraża go nawet polewanie wodą po główce i oczkach.

  Na basen można zabrać już 2-miesięczne niemowlę, które jest zdrowe, dobrze się rozwija i pewnie unosi oraz trzyma główkę

  Jeszcze niedawno było nie do pomyślenia, by z niemowlakiem wybrać się na basen. Dziś nikogo to nie dziwi, rodzice coraz częściej korzystają z takiej formy spędzania czasu z dzieckiem.

  Czytaj dalej →

  basen  Tematy: , , , . 0

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *