Pieluchy wielorazowe – rodzaje

  Pielucha wielorazowa – wszystko w jednym  system AIO i SIO  swoim kształtem  i sposobem zakładania przypominają pieluchy jednorazowe, więc nie ma problemu z ich zakładaniem. Dzięki napom z przodu pieluszki, można idealnie dopasować rozmiar  do dziecka. Unikalny system kieszeni umożliwia łatwe wysunięcie pieluszki do prania i szybsze suszenie.

  Nie trzeba ich prasować. Pieluszka z  systemem SIO różni się od AIO tym, że jest dopinana na napy. Można ją rozdzielić. Pieluszka wszystko w jednym AIO (all in one) jest ze sobą połączona -zwana też kompaktową.

  Pielucha wielorazowa z kieszonką złożona jest z dwóch warstw zszytych ze sobą: nieprzemakalnej, ale oddychającej warstwy PUL (stosowanej także w otulaczach i pieluchach typu AIO) oraz z wewnętrznej warstwy wykonanej z cieniutkiego  polaru lub weluru. Warstwa wewnętrzna pieluszki z kieszonką utrzymuje wilgoć z dala od pupy dziecka dając jej uczucie suchości i komfortu. Pomiędzy tymi dwiema warstwami powstaje tzw. “kieszonka” (stąd nazwa pieluszki), w którą wkładamy wkład chłonący wilgoć.

  Pieluszki formowane Nazwa pieluszek związana jest ze specjalną formą, czy kształtem, który pozwoli z łatwością założyć pieluszkę. Najczęściej kształt zbliżony jest do litery T, dzięki czemu zakłada się je błyskawicznie, a dziecko ma swobodę ruchów. Pielucha formowana świetnie chłonie wilgoć, ale wymaga otulacza.

  Wkłady dodatkowe stosuje się jeśli chcemy zwiększyć chłonność pieluchy, np. na noc. Świetnie nadają się zarówno do pieluszek z kieszonką, z systemem AIO czy SIO, otulaczy.

  Wkładki do pieluch

  Wkłady jednorazowe biodegradowalne do pieluszek – bibułki to super sposób na pozbycie się grubszych zanieczyszczeń. Bez problemu zużytą bibułkę, wraz z zawartością wyrzucamy do toalety.

  Bibułki jednorazowe

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Wybieramy pieluszki wielorazowe

  Nie takie pieluszki wielorazowe straszne, jak je malują! Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej znane i lubiane. Na szczęście, pieluszka z materiału XXI...

  Zamknij