Okrycia kąpielowe dla niemowląt

  Pojawienie się nowego członka rodziny od razu zauważymy w naszym mieszkaniu, również w łazience. Na półce, czy wieszaczku musi znaleźć się miejsce dla drobiazgów potrzebnych dla maluszka, takich jak, dziecięca wanienka, kosmetyki, ręczniki, czy okrycia kąpielowe dla niemowląt.

  Kompletując wyprawkę często zastanawiamy się czy warto zainwestować w okrycie kąpielowe dla dziecka, czy używać zwykłego ręcznika?
  W co wycierać  maleńkie, delikatne ciałko, aby nie było narażone na podrażnienia i alergie?

  Kąpiel to podstawowy zabieg pielęgnacji dziecka, wykonywany każdego dnia, powinien sprawić  malcowi wiele radości i przyjemności. W pierwszych miesiącach życia   skóra niemowląt  jest szczególnie wrażliwa na wysuszenia i podrażnienia, więc wymaga troskliwej pielęgnacji.

  okrycia kąpielowe dla niemowląt

   

  Dlatego warto zastanowić się nad tym, czym będziemy po kąpieli wycierać noworodka.

  Okrycia kąpielowe dla niemowląt  to rodzaj ręcznika dla dzieci, ze specjalną kieszonką na główkę dziecka, znakomicie przydaje się po kąpieli maluszka. Bardzo dobrze chroni przed chłodem, dając miłe uczucie ciepła po kąpielowych pluskaniach. Świetnie nadają się również na basenach, czy plaży, gdzie o przewiew nie trudno, mokra główka malucha będzie chroniona przed przeciągami. Ważne jest, aby dziecko po wyjściu z kąpieli nie zostało narażone na zbyt duże różnice temperatur.

  Takie ręczniki dla dzieci to ważny produkt, potrzebny od narodzin maluszka do wieku przedszkolnego. Okrycie kąpielowe z kapturkiem okrywającym główkę doskonale wchłaniającym wodę, dokładnie osuszając delikatną niedojrzałą jeszcze skórę noworodka jest wygodniejsze w użyciu od zwykłych ręczników. Zakładamy kapturek na główkę, zawijamy dziecko i tak opatulony malec po kąpieli na pewno nie zmarznie.

  Okrycie kąpielowe występuje zazwyczaj w dwóch najpopularniejszych rozmiarach – 80 x 80 cm lub 100 x 100 cm. Bardzo ważne jest sprawdzenie z czego wykonany jest ręcznik, powinien być on wykonany z naturalnych, zdrowych materiałów, najlepiej z bawełny.

  Ręcznik na pewno przyda się dla starszego dziecka. Będzie wygodniejszy w użyciu.

  Każdy rodzic powinien przed podjęciem decyzji odpowiedzieć sobie na pytanie, co w jego sytuacji będzie najlepsze.

  Z doświadczenia jednak wiem, że zarówno maluszki jak i te nieco starsze dzieci uwielbiają okrycia kąpielowe ze względu na kapturek i kolorowe, wesołe aplikacje.

   

   

   

   

   

   

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Turystyczne krzesełko dla dziecka

    Wakacje, wspólne wyjazdy, odwiedziny u cioci, babci, czy dziadka, zabieramy ze sobą naszego malucha i cieszymy się wspólnie spędzonymi...

  Zamknij