Majteczki zamiast pieluch

  Nieprawdopodobne, a jednak,  już dla noworodka majteczki zamiast pieluch
  Doświadczenie z pieluchami wielorazowymi  można nazwać przygodą. To wejście w nowy świat pieluchowania i zmiana nastawienia rodzica, a także  nowa jakość dla dziecka.
  Producenci pieluch prześcigają się w pomysłach jak wspomóc młodych niedoświadczonych rodziców w przewijaniu niemowlaków.

  Dla ułatwienia tej czynności wymyślono normalne majteczki, z chłonnymi wkładami, zwane też pieluchomajtkami – posiadające wodoodporną, przepuszczającą powietrze warstwę zewnętrzną, super chłonny wkład i suchą warstwę wewnętrzną.
  Pieluchomajtki  mogą być rozmiarowe lub one-size.  One-size są bardziej uniwersalne i wystarczają na dłużej.  Dzięki napom, czy rzepom można regulować rozmiar i dopasować dokładnie do figury dziecka. Są uniwersalne,  posłużą przez cały okres pieluchowania  od 3 kg do 15 kg.

  Majteczki białe, czy kolorowe, w kwiatki, kropki,  misie, czy samochody  to też pieluchy wielorazowe,  są ciekawie zaprojektowane i mają oryginalny wygląd. Każda pieluszka jest od razu gotowa do użycia i tak samo łatwa w obsłudze jak pielucha jednorazowa. Na rynku można znaleźć kilka systemów majteczek wielorazowych, między innymi:

  AIO (All In One) –  pieluszka zszyta z otulaczem . Pierze się w całości, ale  pieluszkę można wysunąć, dzięki temu szybciej schną.

  Kieszonki –  wkład chłonny wsuwamy do kieszonki.  Zaletą jest szybki czas schnięcia – osobno suszymy pieluszkę, osobno wkład. Warto mieć więcej wkładów, gdyż pieluszka szybciej schnie i można jej szybciej użyć ponownie.

  Majteczki wielorazowe  dają poczucie komfortu nie tylko maluszkowi, ale także rodzicom, ponieważ są łatwe w uzyciu, nie uczulają, są bardzo miękkie, wygodne i ekologiczne.

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Zabawy dla niemowlaka

  Rozwój dziecka  najintensywniej przebiega w pierwszym roku życia, a szczególnie w pierwszych  sześciu miesiącach. Ale już od pierwszych dni życia,...

  Zamknij