Korzyści z wielorazowych pieluch do pływania dla niemowląt

majtki kąpielowe dla małych dzieciPływanie to doskonały sposób na spędzanie czasu z dzieckiem, dotyczy to nie tylko przedszkolaków, ale przede wszystkim niemowląt, które  uwielbiają pluskać się w wodzie, w końcu przez 9 miesięcy były otoczone wodami płodowymi.

Jednak w przypadku najmłodszych na basenach jest wymóg używania pieluszek do pływania.

Ale jakie wybrać i jakie mamy korzyści  z wielorazowych pieluch do pływania dla niemowląt ?

pieluchy do pływania Bambino Mio

Są jednorazowe i wielorazowe, które są wygodniejsze, zdrowsze i ekonomiczniejsze?

Proponujemy, przetestowane i wielokrotnie nagradzane wielorazowe pieluszki do pływania  w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach Angielskiego producenta BAMBINO MIO, które doskonale sprawdzają się w czasie wizyty na basenie, jak i na plaży.

 

 

Specjalny materiał w połączeniu z wygodnym dopasowaniem w pasie i udach oznacza, że ​można być pewnym, że w naszej pieluszce Swimnappy  zostaną zachowane drobne wypadki malucha  i oznacza to, że są one dopuszczone do używania na basenach.

pieluszki do pływania rekinki pieluszki do pływania wielorazowe ocean pieluchy do pływania kwiatki pieluszki wielorazowe do pływania granatowe

 pieluszki do pływania czerwone wielorazowe pieluchy do pływania niebieskie rybki pieluszki do pływania różowe rybki pieluszki do pływania kropki niebieskie

Pływacka pieluszka nadaje się nawet dla najruchliwszych maluchów,  jest wykonana z elastycznego, rozciągliwego, doskonale dopasowującego się materiału.

Rewelacyjnie trzymają się na niemowlęcym ciałku!

Jest prosta w użyciu i niezwykle skuteczna. Wygląda jak kolorowe majteczki kąpielowe, dziecko wygląda w nich bardzo elegancko, bez zbędnych obciążeń pomiędzy nóżkami. Tradycyjne pieluszki jednorazowe  nie tylko wchłaniają wodę, ale stają się balastem ściągającym dziecko na dno basenu.

Nie trzeba używać jakichkolwiek dodatkowych wkładek. Można je prać w pralce. Są bardzo trwałe, mogą być długo przechowywane i używane przy kolejnych dzieciach, co wiąże się ze sporymi oszczędnościami.

pieluchy do pływania

Idealnie sprawdzą się w nie tylko w ogródku u babci, świetnie nadają się  na plażę, gdzie  maluszki będą zafascynowane gigantyczna piaskownicą, a w naszych majteczkach delikatna pupa malca będzie chroniona przed piaskiem i bakteriami, maluszek będzie się w nich  w nich czuł  swobodnie i lekko.

Wbrew opiniom, nawet półroczny maluch może z mamą lub tatą, czy opiekunem pluskać się w morzu. Słona woda hartuje organizm, działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie. Taka kąpiel nie powinna jednak trwać dłużej niż 5-6 minut. Po wyjściu na brzeg należy koniecznie opłukać dziecko słodką wodą.

kąpielówki dla niemowlaka

Kupujemy jedne, które wystarczą aż do momentu kiedy dziecko z nich wyrośnie. Dzięki temu wyjeżdżając na  wakacje zabieramy ze sobą jedną czy dwie sztuki, a nie stos jednorazówek, wyrzucanych do śmieci – tym samym dbamy również o środowisko.

Korzyści z wielorazowych pieluch do pływania dla niemowląt, są dużo większe od używania pieluch jednorazowych, przede wszystkim są wykonane ze zdrowych materiałów, nie podrażniających delikatnej skóry dziecka,  dlatego warto ubrać swoją pociechę w śliczne i wygodne majteczki kąpielowe BAMBINO MIO.

 

 

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl

  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Niemowlak na basenie

    Przez dziewięć miesięcy życia płodowego woda była naturalnym  środowiskiem dla niemowlaka. Kontakt z wodą jest dla niego przyjemnością i...

  Zamknij