Jaki prezent na Mikołaja dla małego dziecka

  Święta Bożego NarodzeniaWielkimi krokami zbliża się  czas świątecznych zakupów na Mikołaja, pod choinkę.

  Dla maluchów są to magiczne chwile, a dla nas  dorosłych  problem jaki prezent podarować naszym pociechom, zastanawiamy się co wybrać?

  Zabawki dla dzieci nie tylko, umilają maluchom czas, ale i pozwalają rodzicom na chwilę wytchnienia. Jednak mają też swoją funkcję, wpływają na rozwój dziecka, psychiczny, emocjonalny, również fizyczny.  Aby prezent był trafiony przede wszystkim musi być dopasowany do wieku dziecka.

  Niemowlęta  nie potrafią  jeszcze powiedzieć, co ich interesuje, i nie każdy z nas wie, czego tak naprawdę potrzeba małemu dziecku. 

  Jak znaleźć  prezent, który sprawi ogromną radość dziecku.


  Kupując prezent dla niemowlaka, warto pamiętać, że bardzo ważne są kolory i dźwięki. Czarno białe zabawki, stymulują wzrok dziecka i umysł – dzieci naprawdę je uwielbiają.

  Ciekawą zabawką na pierwszy prezent, może okazać się, miękka, materiałowa książeczka, z kontrastowymi kolorami, piszczałkami i elementami szeleszczącymi. To wstęp do świata książek i bajek.

  książeczka do łóżeczka                      Zabawki Lamaze

  Pluszowe misie, kotki i różnego rodzaju przytulanki podarowane niemowlęciu mogą stać się towarzyszem na długie lata i najwierniejszym jego przyjacielem.

  Nieco starsze  maluchy trenują nowe umiejętności, uwielbiają wkładanie i wyjmowanie przedmiotów, różnego rodzaju zabawki z lusterkami, miłe dla ucha dźwięki i kąpiele w wannie.

  Samochodziki, układanki, czy puzzle,  rozbudzają dziecięcą wyobraźnię, orientację przestrzenną , uczą logicznego myślenia.

  puzzle dla rocznego dziecka

  Klocki mogą być na każdą okazję, nigdy się nie nudzą, rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność. Klocki mogą być bardzo przydatne przy nauce matematyki czy rozpoznawania kolorów.

  Zabawki do ciągnięcia, układania jedno na drugie zachęcają małe dzieci do  i trenowania chodzenia oraz wspierają rozwój koordynacji ruchowej.

  piramidka z kółek lamaze

  A jaki prezent dla dwulatka? W tym czasie  bardzo ważny jest rozwój mowy, dlatego trzeba dużo i często dziecku czytać. A przekładanie stron w  książeczce będzie gimnastyką dla małych paluszków. Klocki, rozwijają sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność, rozwijają wyobraźnię. Puzzle, czy figury geometryczne, uczą logicznego myślenia oraz wspierają rozwój małej motoryki.

  Zabawki Lamaze

  Prezent dla małego dziecka, jak i dla starszego, powinien  bawić,  uczyć i rozwijać zdolności oraz umiejętności. Aby dziecko było szczęśliwe z otrzymanego prezentu, podarek powinien  być odpowiednio dobrany do wieku dziecka i jego umiejętności.

   

   

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *