Jak zwiększyć skuteczność prania pieluch bez gotowania?

  Dla zwiększenia skuteczności prania pieluch bez gotowania zachęcamy dodać  jedną miarkę dodatku antybakteryjnego do proszku do prania, który oczyszcza, odświeża i pozbawia przykrego zapachu.

  Pranie pieluszek wielorazowych zdecydowanie ułatwi nam stosowanie jednorazowych bibułek, które można wyrzucać razem z kupką do toalety, a pieluszka pozostaje bez grubszych zabrudzeń  Również przyda się wiaderko z siatką  szczelnie zamykaną pokrywką do przechowywania zabrudzonych pieluszek.

  Aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy, przywrócić chłonność i miękkość pieluszkom, można  od czasu do czasu (co 4-5 miesięcy) moczyć pieluszki w ciepłym roztworze miofresh BambinoMio  przez co najmniej 2 godziny (30 ml miofresh na każde 5 litrów wody). Unikalny, dodatek antybakteryjny MIOFRESH do proszku do prania sanityzujący  zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność nawet w niskiej temperaturze. Koniec wygotowywania pieluch!

   , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Dlaczego powinniśmy unikać wybielaczy optycznych i syntetycznych substancji zapachowych?

  Wybielacze optyczne i syntetyczne substancje zapachowe są wykorzystywane do wytwarzania białka, przez co pranie wydaje się jaśniejsze, a zapach świeższy,...

  Zamknij