Drewniane zabawki dla dzieci

  grzechotki dla niemowlat

  Zabawki z drewna trudno zniszczyć, zatem są na długie lata.

  Są bardzo ładne, ich design sprawia, że są nie tylko zabawką, ale również ozdobą dziecięcego pokoju.

  Drewniane zabawki dla dzieci to gwarancja świetnie spędzonego czasu, ale także rozwój manualny już od pierwszych dni życia dziecka.

  Coraz chętniej  kupowane przez rodziców, również dlatego, że są przyjazne środowisku. Świadomość zagrożeń ekologicznych wzrasta, dlatego coraz częściej zaopatrujemy  pociechy  w rzeczy z naturalnych surowców.

  grzechotki drewniane zabawki do wozka

  Plastikowe zabawki, wyprodukowane w Chinach,  są tanie ale często zagrażają bezpieczeństwu i zdrowiu dzieci. Oczywiście i te drewniane mogą być różnej jakości, wszystko zależy od producenta.

  Wiele Mam poleca  sprawdzoną Niemiecką firmę HESS, która od ponad  25 lat  zajmuje się projektowaniem i produkcją  ekologicznych zabawek z drewna dla małych dzieci.

  Firma HESS jest firmą rodzinną założoną w 1990 roku przez Guntera Hessa w małej miejscowości Olbernhau na południu Niemiec.

  Oferuje ona swoim klientom szeroką gamę kolorowych, ciekawych i innowacyjnych zabawek wykonanych z materiałów przyjaznych środowisku.

  Zabawki projektowane są w taki sposób, aby zachęcić dziecko do rozwoju sprawności motorycznej.

  Wszystkie jej produkty HESS wykonane są wyłącznie w Niemczech z najwyższej jakości drewna, uprawianego w warunkach ekologicznych, z rodzimego buku i  klonu.

  zabawka drewniana z dzwoneczkami zabawki ekologicznegrzechotki drewniane 

   

  Dziecko może bezpiecznie  brać je do buzi, ponieważ malowane są nietoksycznymi ekologicznymi farbami. Przyciągają uwagę bajkową kolorystyką i interesującą budową.

  Wysoka jakość i bezpieczeństwo, to podstawa, w produkcji tego typu zabawek,  zwłaszcza dla tych najmłodszych,  gryzaki, grzechotki, muszą wytrzymywać pierwsze ząbki, kontakt  z wodą i piaskiem.

  puzzle drewniane z uchwytami

  Żywe kolory, różne kształty przyciągają uwagę malucha i wpływają stymulująco na jego rozwój pobudzając zmysł wzroku poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów, sprawność motoryczną poprzez chwytanie i obracanie.

  Oferowane przez nas drewniane zabawki dla dzieci to pomysł na kreatywną, rozwojową, a przede wszystkim bezpieczną i beztroską zabawę. Dają dzieciom dużo radości, a zarazem będą wspierały ich prawidłowy rozwój.

  stojak gimnastyczny

  Zabawki zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zachęcić dziecko do rozwoju sprawności motorycznej,  lecz głównym priorytetem firmy jest bezpieczeństwo dzieci. Stąd stałe kontrole jakości produktów i badania. Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa.
  zabawki drewniane dla niemowlat

  Drewniane zabawki dla dzieci, to pomysł na niepowtarzalny i wyjątkowy prezent.  Mogą intensywnie bawić się nimi całe pokolenia radosnych maluchów. Takie zabawki są bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dla środowiska.

   

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Pomysł na prezent dla małego dziecka

  Jest wiele okazji do wręczania prezentów maluszkom, takich jak: narodziny, chrzciny, urodziny, dzień dziecka, itp. Szukamy oryginalnych i wyjątkowych pomysłów...

  Zamknij