Akcesoria do pieluszek wielorazowych

  Większość rodziców sięga po pieluszki wielorazowe, głównie ze względu na zdrowie, wygodę, oszczędności i swobodę, jaką dają one dziecku.

  Obowiązkowym dodatkiem do niemal każdego rodzaju pieluch wielorazowych jest otulacz, który ma chronić przed przedostaniem się wilgoci i zabrudzeniem ubranek.

   

   

  Otulacz to majteczki, które nakłada się na pieluchę.

  Producenci prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, obecnie na rynku dostępne są

  już  dostosowane do potrzeb współczesnych rodziców  pieluchy wielorazowe, które zakłada się jak jednorazowe pampersy. Należą do nich pieluchy w systemie AIO i SIO.

   

  Pieluchy wielorazowe  nie zawierają substancji chemicznych mogących powodować podrażnienia skóry u niemowlaka. Doskonale sprawdzają się u maluchów z alergią i u noworodków.

  Jeśli zdecydujemy się na pieluchowanie wielorazowe, powinniśmy wykorzystać zaangażowanie producentów  w rozwój produktów, które są najlepsze dla Ciebie, Twojego dziecka i środowiska. Lata pracy, badań i współpraca z rodzicami, sprawiła, że pieluchowanie nie musi być przykre.

  Wyprodukowane  akcesoria do pieluszek wielorazowych, na pewno ułatwią nam pieluchowanie, nie tylko wielorazowe.

  Rewelacyjnym wynalazkiem są bibułki biodegradowalne, które zakłada się na pieluszkę. Zatrzymują kupkę dziecka, zapobiegając zabrudzeniu  się pieluszki. Kupka z bibułką, która się rozkłada ląduje w kanalizacji, a nie z jednorazówką na wysypiskach śmieci, gdzie razem z dioksynami, bakteriami coli i wirusami, zatruwa Ziemię przez kolejnych kilkaset lat.

  Warto pomyśleć o zakupie  wiaderka z pokrywką, które eliminuje przykre zapachy. Można połączyć go z siatką do przechowywania i przenoszenia brudnych pieluszek z wiaderka do pralki. Należy zwrócić uwagę, aby wiadro miało specjalne haczyki do zamocowania siatki, to ułatwi nam wkładanie brudnych pieluch.

  Jeśli Twoje dziecko dużo siusia i  chłonność pieluszki jest  nie wystarczająca, można użyć dodatkowych wkładów chłonnych,które  mogą być używane samodzielnie lub z pieluszką.

  Jest to też dobrym rozwiązaniem na noc, aby nie przemoczyć piżamki i pościeli.

   

   

  Dla bezpieczeństwa i wygody  na tej liście powinien również znaleźć się przewijak dla niemowląt.

  Na nim warto położyć   np. muślinową kwadratowa pieluchę  w kształcie chusty, która  sprawdza się idealnie jako ochrona ubrania przy ulewaniu, odbijaniu po karmieniu oraz do pielęgnacji dziecka.

   

  Bardzo przydatne są chusteczki nawilżane przeznaczone są do pielęgnacji niemowląt już od pierwszych dni życia. Nie powinny  zawierać alkoholu, delikatnie oczyszczając, chroniąc skórę przed wysuszeniem.

   Udogodnieniem będzie torba do przechowywania pieluszek poza domem.

  To podstawowe akcesoria do pieluszek wielorazowych, ale nie powinniśmy zapomnieć o proszku do prania.

  Na rynku jest duży wybór proszków, ważne aby można w nim prać wszystkie rodzaje pieluch wielokrotnego użytku jak również np. pościel czy ubrania. Nie zawierał żadnych enzymów, barwników czy wybielaczy i był łagodny dla skóry dziecka.

  Dodatkowo warto zaopatrzyć się w dodatki antybakteryjne, czy dezynfekujące, wspomagające też w głębokim odświeżaniu pieluszek.

  Pieluchom wielorazowym tak naprawdę nie trzeba poświęcać  dużo pracy. Zakłada się je i zdejmuje  jak pampersy.  Tyle że po użyciu lądują w pralce, a nie na śmietniku.

  Za naturalnym pieluszkowaniem  przemawia również fakt, że dziecko szybciej uczy się   korzystania z nocnika.

  Wykorzystując dodatkowe akcesoria stworzone do łatwiejszego pieluchowania, ani się nie obejrzymy, jak nasze maleństwo wyrośnie z pieluch.

   

  Nie wiesz co wybrać?

  Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

   , , , , .
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Specjalny rabat

  Składając zamówienie w naszym sklepie na minimum 150 zł otrzymasz

  Kupon rabatowy 15 zł

  Wystarczy tylko wysłać poniższe zgłoszenie i je potwierdzić.

  Imię: *
  Email: *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Zestaw startowy pieluch wielorazowych

  Chcesz pieluszkować naturalnie – nie wiesz, czy dasz sobie z tym radę, co będzie Ci potrzebne? Jeśli nie jesteś w...

  Zamknij